70 найкращих екіпажів Україні вже підтвердили участь у IV етапі чемпіонату України з трофі-рейду «Партизан Trophi 2011». Як повідомив журналістам заступник губернатора-керівник апарату облдержадміністрації Олександр ЦУПРО, в змаганнях очікується участь нардепа Віктора ЯНУКОВИЧА-молодшого, а також Андрія Цаплієнко та інших відомих людей. «Саме в Шостці визначать чемпіона України з трофі-рейду. Заключний етап – найважливіший у будь-якій справі: на ньому можна або багато відіграти, або багато втратити. Трасу, яку підготували учасникам організатори, вдасться підкорити самим вмілим і витриманим », – вважає Олександр Цупро.


За його словами, губернатор Юрій ЧМИРЬ знову виступить за команду «Сумчани». Крім нього до неї увійдуть два екіпажі з Сум, 1 – з Шостки і 3 – з Конотопа. Вони будуть претендувати на перемогу в різних номінаціях.

Як вже повідомляла Ямпільська інтернет-газета, наш район буде широко представлений на заході. Зокрема, буде виставлений курінь, учасники художньої самодіяльності братимуть участь в концерті, а головне – на захід приїдуть сотні вболівальників з Ямпільського району. Окрім того, як повідомили сьогодні в Шосткинській міській раді, трофі-рейд пройде частково і  дорогами  Ямпільського району.

error: Content is protected !!