Добігає до завершення 2014 рік, саме час згадати чим в цьому році жив наш Ямпіль, які події хвилювали та радували його мешканців.

Зробити це дуже просто, варто лише прогорнути архів нашого видання. До Вашої уваги підбірка статей, які виявились найпопулярнішими серед читачів Ямпільської інтернет-газети в жовтні-грудні 2014 року.

Жовтень. Другий місяць осені виявився найбагатшим на події. Мешканці району найбільше цікавились перебігом виборчої кампанії кандидатів в депутати Верховної Ради України, яка набрала оберти. Окрім того, саме в жовтні Ямпільщина отримала нового голову райдержадміністрації.

10 жовтня президент України Петро Порошенко призначає Панченко Ірину Анатоліївну т.в.о. голови Ямпільської районної державної адміністрації. Представити району нового керівника приїжджає в.о. губернатора області Віктор Чернявський.

Виборча кампанія в районі попри очікування проходить спокійно, без великих скандалів. 26 жовтня на виборах перемагає чинний депутат Верховної Ради Андрій Деркач, вагомий результат в районі отримує і колишній голова Ямпільської РДА Ігор Палагин. За пропорційною системою найбільше голосів набирає Блок Петра Порошенка.

На телеканалі СТБ виходить телешоу про сімейну драму ямпільської родини Федерякиних, ця тема ще довго не сходить з вуст мешканців Ямполя.

В районі відчуваються перші ознаки масштабних торф’яних пожеж, найбільше від яких страждають мешканці Орлівки та Свеси. Розмови про можливе відключення світла посилюються, проте відключень не відбувається.

Листопад. На Ямпільщині збільшується інтенсивність торф’яних пожеж, від задушливого диму страждає все більше мешканців району. Це змушує районну владу вдатися до надзвичайних кроків. Районна комісія ТБНС приймає рішення перекрити річку Свесу та спрямувати їх русло до осередку пожежі.

Мешканців району радують і приємні події: в Свесі відбуваються урочистості з нагоди 90 –річчя ДПТНЗ «Свеський професійний аграрний ліцей», хореографічний колектив «Альянс» виборює перемогу на Чемпіонаті України з танцювального шоу «Neprosto танці».

Представники ВО «Свобода» оголошують про намір знести пам’ятник Леніну в Ямполі, серед ямпільчан знову виникає дискусія щодо подальшої долі цього пам’ятника.

Грудень. Кінець року виявляється дуже складним і тривожним. З зони АТО приходить трагічна новина про загибель нашого земляка В’ячеслава Заболотнього, попрощатись з загиблим військовим збирається весь район. Ямпільчани глибоко шанують подвиг свого земляка.

В районі розпочинаються відключення електроенергії, окремі населені пункти відключають на 11-13 годин протягом доби. Мешканці цих населених пунктів виходять на акції протесту.

В таких складних умова мешканці Ямпільського району збираються зустрічати новий 2015 рік і не полишають надій, що всі проблеми та незгоди залишаться в році, що минає.

error: Content is protected !!
Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com