Голова облдержадміністрації Микола Клочко під час відеоселекторної наради з керівниками районів і міст області акцентував увагу на необхідності забезпечення лікарняних закладів автономними джерелами електроенергії.

«Не всі медичні заклади області сьогодні мають генератори. Це недопрацювання і величезний мінус, – зауважив Микола Клочко. – На найближчих сесіях районних та міських рад необхідно розглянути питання щодо виділення коштів на закупівлю цього обладнання. Ми повинні раз і назавжди зняти це питання».

Директор Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександр Калін поінформував, що із 31 лікувального закладу області лише 12 забезпечені аварійними джерелами електроенергії. За словами посадовця, «ціна питання» – 300-350 тисяч гривень.

За підсумками наради Буринській, Кролевецькій, Краснопільській, Липоводолинській, Путивльській, Роменській, Тростянецькій та Ямпільській райдержадміністраціям, управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації доручено вирішити це питання у стислі терміни.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/