Харківське підприємство здійснюватиме експлуатаційне утримання автомобільних доріг місцевого значення у Ямпільському районі, – повідомляє Данкор.

Служба автомобільних доріг у Сумській області провела відкриті торги на закупівлю послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг місцевого значення в 18-ти районах області. Дочірнє підприємство «Сумський облавтодор», що входить до ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» подало заявки на утримання доріг усіх 18 районів, тоді як харківське ТОВ «Механізованій будівельний центр» зацікавилося лиш обслуговуванням доріг у Тростянецькому та Ямпільському районах Сумщини, запропонувавши дещо меншу ціну. В результаті, торги по 16-ти районом були скасовані через те, що там було менше двох учасників, а по двом районам переможцями були визнані харків’яни.

«Механізованій будівельний центр» отримає за обслуговування в 2015-2016 роках доріг Ямпільського району – 3 248 000 гривень. Всього на експлуатацію доріг у районах Сумщини планувалося витратити 94 305 000 гривень.

Нагадаємо, 5 лютого Служба автомобільних доріг у Сумській області уклала угоду з ДП «Сумський облавтодор» на експлуатаційне утримання автомобільної дороги Т-19-15 «С.Буда-Ямпіль-Береза з під’їздом до м. Дружба».

2 thoughts on “Утриманням місцевих доріг у Ямпільському районі займатимуться харків’яни

  1. Все это хорошо!!!Но когда все таки сделают дорогу Ямполь -Шостка надоело уже по полю ездить и ездить по СТО .Я вообще удивляюсь как наши водителя это терпят!!!!Может пора что то предпринять??????Или будем работать на запчасти!!!И сколько будут думать чиновники Ямполя ….
    P.S. ВЕЗЕТ ИМ ЧТО В ЯМПОЛЕ МУСОРНЫХ БАКОВ НЕТ

  2. я уже давно ежу с Свессы до Туранивкы там по лесу вылетаем в Собычах и остается чуток до Шостки. На много лучше чем по полю особенно на шкоде с низкой подвеской…( А спасибо за дорогу ямполь -свесса … которую ложили осенью ее уже нет почти)

Comments are closed.