Ситуація з ТОВ «Сумський обласний центр служби крові», яку підняв один із активістів громадського руху «Патріоти України» Микола Полілуй, набула розголосу по всій Україні.

Після телеефіру на каналі ТРК «Україна», та статей в друкованому виданні Верховної Ради України «Голос України» і інших засобах масової інформації, як місцевих, так і загальнодержавних, питанням законності відбору людських тканин приватною структурою в Сумах зацікавились і правоохоронні органи.

І ось нова несподіванка. Виявляється, що ні краплини крові сумчан для поранених воїнів АТО безкоштовно не надходило.

« Після низки сюжетів на місцевих телеканалах кількість донорів значно зросла. За 2014 рік сумчани здали більше 28 тон крові. Ви тільки вдумайтеся у ці цифри! Люди здавали кров цілими сім’ями! Віддати частку себе для поранених бійців АТО прийшли робітники приватних та державних підприємств, вчителі, пенсіонери, студенти сумських ВУЗів. Також здали кров для наших воїнів і представники Азербайджанської діаспори.

Небайдужі сумчани, волонтери, які об’єдналися в громадський рух Патріоти України стали донорами майже в повному складі.

Але кінцевим закордонним власникам ТОВ «Сумський обласний центр служби крові», видно байдуже до біди, що спіткала нашу країну. Для них зараз саме «жнива». Винними ж в тому, що кров сумчан не йде безкоштовно на лікування поранених бійців АТО, а переробляється на приватному акціонерному товаристві «Біофарма» та реалізується за кордоном, виявляється є … лікарняні заклади області, які, за логікою керівництва центру крові, повинні були «вимагати» надання компонентів крові для лікування учасників АТО. Ось така відповідь надійшла на мій, як депутата обласної ради, запит.

Але бізнесмени від медицини не врахували той факт, що люди вже змінилися і не дадуть себе знову обдурити. Я в цій справі не зупинюся, доки всі причетні до кривавих заробітків не опиняться за гратами»

На даний час громадський рух Патріоти України готує судовий позов до ТОВ «Сумський обласний центр служби крові». Активісти закликають всіх ошуканих сумчан, хто здавав безкоштовно кров на потреби АТО, зателефонувати до інформаційного центру організації за тел. (050) 91-05-41та зафіксувати факт шахрайства.

3 thoughts on “Куди тече кров, яку сумчани здають для воїнів АТО?

  1. А что это за деятель???Наверно из нашего округа хочет в какие нибудь депутаты!!!

Comments are closed.

error: Content is protected !!