З 1 березня росіяни зможуть перетинати український кордон тільки при наявності закордонного паспорта.

Громадяни Російської Федерації, які з 00.00 годин 1 березня 2015 року під час здійснення прикордонного контролю на в’їзд в Україну будуть надавати паспорт громадянина Російської Федерації або свідоцтво про народження (для дітей віком до 14 років) із зазначенням належності до громадянства Російської Федерації через державний кордон України не пропускатимуться, – про це повідомив заступник начальника відділу прикордонної служби «Хутір-Михайлівський» Сумського прикордонного загону О. Романюк.

Річ у тім, що 30 січня 2015 року Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову № 23 «Про зупинення дії окремих положень Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації». Постановою зупинено з 1 березня 2015 року дію пунктів 1 і 5 переліку документів громадян Російської Федерації для в’їзду, виїзду, перебування і пересування територією України, визначеного додатком 1 до Угоди, у частині можливості громадян Російської Федерації в’їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися територією України на підставі паспорта громадянина Російської Федерації або свідоцтва про народження (для дітей віком до 14 років) із зазначенням належності до громадянства Російської Федерації.

Слід відмітити, що громадяни Російської Федерації, які в’їхали в Україну до 1 березня 2015 року по паспорту громадянина Російської Федерації або свідоцтву про народження (для дітей віком до 14 років) через державний кордон на виїзд з України будуть пропущені.

3 thoughts on “Росіян впускатимуть в Україну тільки по закордонним паспортам

  1. Т.е теперь дети не смогут приезжать к родителям и наоборот. Ну что можно сказать, государство опять помогает жить простым людям. Можно подумать что танки и живая сила из России пересекает границу через такие как Хутор Михайловский пункты пропуска, а не через неподконтрольные территории на Донбасе.
    И вновь всё подходит под поговорки в этот раз под такую ” заставь ДУРУКА богу молится, он и лоб себе разобьёт. Простым людям как всегда становится хуже.

  2. Стеной уже обносят по границе.вместо заградотрядов…..ну а дальше по схеме 32-33 годов!!!Ничего нового!

Comments are closed.