Ямпільчани вимагають від влади покласти край незаконному виробництву деревинного вугілля на території селища.

Як повідомляє офіційний сайт райдержадміністрації, 18 лютого 2015 року проведено збори жителів смт Ямпіль вулиць 50 років Жовтня, Леніна, Коцюбинського, Лугова, Нова, пров. Леніна, які потерпають від викидів виробництва деревного вугілля ФОП  Московко М.М.

Жителі звернулись до тимчасово виконуючого обов’язки голови Ямпільської районної державної адміністрації Панченко І.А. та Ямпільського селищного голови Цибулько Н.М. з проханням  вжити заходів по припиненню небезпечного для здоров’я виробництва.

Ірина Анатоліївна на дане питання зазначила, що для установлення  факту незаконної діяльності ФОП Московко М.М. необхідно провести перевірку відповідними контролюючими  та  правоохоронними органами. На даний час  таку перевірку можливо здійснити виключно з дозволу Кабінету Міністрів України.

За результатами зборів було прийнято рішення  доручити Ямпільській селищній раді  направити лист  до Кабінету Міністрів України з проханням надати дозвіл  на проведення перевірки виробництва деревного вугілля ФОП Московко. 

Фото з архіву Ямпіль.INFO

3 thoughts on “Мешканці Ямполя вимагають припинити незаконне виробництво

  1. Спелись два горе руководителя поселка и района и прикрывают свою тупость и бездарность надуманными проблемами

    1. Один ты у нас развитый и обдарованный!!!Затравил людей и весь поселок,людские жалобы …так это надумано!!!!Умник с восемью классами.награбастал денЁг у честного люду.проходимец!!!!

  2. Номер телефону урядової “гарячої лінії”:
    0-800-507-309

Comments are closed.