Кабінет Міністрів своїм розпорядженням від 18 лютого 2015 року № 106 закрив ряд пунктів пропуску в чотирьох областях України – Луганській, Донецькій, Харківській і Сумській. Як повідомляє Сумський прикордонний загін, рішення прийнято з метою оптимізації мережі пунктів пропуску та необхідності зосередження сил і засобів на більш важливих ділянках кордону з Російською Федерацією.

Згідно з розпорядженням уряду в Сумській області закрито 9 з 11 місцевих пунктів пропуску, це: «Попівка» (Великописарівський район); «Володимирівка», «Кіндратівка» (Сумський район); «Волфіне», «Рижівка» (Білопільський район); «Бояро-Лежачі» (Путивльський район); «Старикове», «Сопич» (Глухівський район); «Нововасилівка» (Середино-Будський район).

Режим роботи решти місцевих пунктів пропуску – «Грабовське» (Краснопільський район) та «Середина-Буда» (Середино-Будський район) –залишається незмінним.

Нині на кордоні з Росією в межах Сумської області функціонує 14 пунктів пропуску (пунктів контролю), з яких: 6 – автомобільних («Велика Писарівка», «Юнаківка», «Катеринівка», «Бачівськ», «Рижівка», «Покровка»); 6 – залізничних («Конотоп», «Хутір-Михайлівський», «Зернове», «Ворожба», «Волфіно», «Пушкарне») та 2 – місцеві пункти пропуску («Грабовське», «Середина-Буда»).

1 thought on “На Сумщині закрито 9 місцевих пунктів пропуску на кордоні з Росією

  1. Также в этом году отменены пригородные поезда следовавшие между Сумской областью и Россией: Курск-Теткино и Ворожба-Готня.

Comments are closed.