27.02.2015 в п’ятницю о 12:00 в м. Суми на площі Незалежності, відбудеться протест за негайну відставку Голови НБУ Валерії Гонтарєвої. 

Як запевняє організатор акції Радикальна партія Олега Ляшка, нинішній курс валют – це результат непрофесійної, корупційної діяльності нинішнього керівництва НБУ. Одиниці заробляють міліарди за рахунок зубожіння мільйонів українських громадян.
Результати діяльності Валерії Гонтарєвої це катастрофа для української економіки рішення НБУ про підвищення ставки рефінансування до 20% це означає, що кредити в комерційних банках будуть по 40%. НБУ начебто бореться з інфляцією, а насправді знищує малий та середній бізнес, знищує українську економіку.
За результатами 2014 року лише два банки демонструють просто феноменальні успіхи у своїй діяльності це банк Президента та банк Гонтарєвої. Десятки банків валяться, мільйони людей залишаються без своїх грошей, які туди вклали, а лише два банки успішно себе почувають наче й кризи немає їх успіх за рахунок мільйонів Українських громадян за рахунок зарплат, пенсій, степендій, статків, заощаджень. І президент Порошенко несе персональну відповідальність за діяльність НБУ якщо він відмовляється реагувати і звільняти Гонтарєву з посади.
Досить знущатись з людей! Припинемо свавілля НБУ! Не дамо не професіоналам остаточно знищити українську економіку! Після МИ передамо відкритоло листа Голові ОДА до Президенту з вимогою негайної відставки Валерії Гонтарєвої!, – вказано в анонсі Радикальної Партії Олега Ляшка.

5 thoughts on “В Сумах Радикальна партія вимагатиме відставки Гонтарєвої

 1. Правильно – гнать эту диверсантку, порошенковскую шлюху, а лучше – удавить, как мразь сепаратисткую, воткнувшую нож в спину Украине!

 2. “Шагают бараны в ряд,
  Бьют барабаны, –
  Кожу для них дают
  Сами бараны.
  Мясник зовет. За ним бараны сдуру
  Топочут слепо, за звеном звено,
  И те, с кого давно на бойне сняли шкуру,
  Идут в строю с живыми заодно.”

 3. Порошенко лично несет ответственность за экономический кризис в стране, и никто другой!
  Он выбрал каждого члена власти и каждый из них следует его инструкциям, его желаниям и видению.
  Власть не проводит никаких реформ, не борется с коррупцией, разрушает финансовую систему
  Международние сообщество уже не раз предупреждало Яценюка об угрозах отсутсвия реформ.
  Обвинение в текущем кризисе Национальний банк указывает на некомпетентность самого правительства.

 4. поздравляю земляки-так быстро урехкать страну можем только мы-пришли в Европу-кушайте-поверьте это ещё не дно-ещё падаем

Comments are closed.

error: Content is protected !!