На Ямпільщині розпочинається другий етап четвертої хвилі мобілізації. Планується, що лави Української армії поповнять 29 військовозобов’язаних мешканців району.

Особливості нового етапу мобілізаційної кампанії роз’яснив заступник військового комісару Глухівсько-Ямпільського військового комісаріату Володимир Бойко, який сьогодні провів робочу зустріч з головами органів місцевого самоврядування Ямпільського району.

– Мобілізацію проводять не лише військові комісаріати, а і місцеві органи влади, це наша спільна робота і спільна відповідальність, – звернувся Володимир Бойко до голів територіальних громад району. – Ми пропонуємо вам провести роботу з населенням з метою виявлення громадян, які хотіли б добровільно потрапити до війська і захищати Батьківщину. Ви краще знаєте своїх людей: хто з них працює, хто – ні, хто має які погляди. Тож, поговоріть з ними, поясніть всі питання, знайдіть спільну мову. Таким чином ми надамо велику допомогу державі і виконаємо поставлені перед нами завдання.

В свою чергу голови міськселсільрад району поставили заступнику військового комісара ряд актуальних питань, які найчастіше задають призовники та закликали військкомат ретельніше поставитися до заповнення повісток, які часто приходять без підпису, печатки, чи з помилкою у прізвищі призовника. Як виявляється, це спричиняє найбільше непорозумінь.

3 thoughts on “На Ямпільщині розпочинається новий етап мобілізації

  1. пошли все на ………….кто на майдане скакал-те и пусть защищают шоколадные фабрики Пети….

  2. 04.03.2015 | Олесь Бузина
    Семнадцать тысяч дезертиров Эту цифру озвучил вчера, по сообщению УНИАН, главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос во время собеседования на соискание должности директора Национального антикоррупционного бюро. “Человек, который вынужден на фоне ОБНИЩАНИЯ ОБЩЕЙ МАССЫ населения привлекать к уголовной ответственности более 17 тыс. дезертиров, — сказал он о себе, — не может быть ДОБРЫМ”. Шокирующая новость. Такой статистики еще никто не обнародовал. Если такой государственный муж говорит “17 тысяч”, значит, так оно и есть. Но 17 000 — это при­­мерно треть группировки ВСУ, развернутой на Донбассе

Comments are closed.