«Чорний вівторок». Саме таким виявився день для українців 3 березня 2015 року. В цей день виконуючий обов’язки голови Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (до сих пір нікому не відомий 24 річний менеджеркондитерської корпорації «Roshen» у м. Москва) Дмитро Вовк, підписав незаконну Постанову щодо збільшення в 6 разів тарифу на природний газ для населення. 100% незаконною та такою, що підлягає негайному скасуванню вважають її представники Громадського руху Патріоти України, що зареєстрований та працює у м. Суми.

« Після детального аналізу, ми дійшли одностайного висновку, що рішення про «антинародні» тарифи на газ для населення прийняте з порушенням чинного законодавства України. Прийняту ціну на блакитне паливо важко назвати ринковою, адже вона, наприклад, більше ніж у два рази перевищує тариф для теплопостачальних організацій. У нас з бізнесменами,що ринок різний? Чи влада вирішила зідрати з населення «сім шкур», встановивши тариф 7,188 грн./куб. м., а тепло постачальників дотує, даючи можливість і їм заробити на газу з тарифом 2,94? Таке непрозоре, «ручне» ціноутворення є неприйнятним у будь-якій цивілізованій країні і потребує негайного скасування!» – зауважив координатор юридичного напрямку Патріотів України Віктор Зацепін.

Викликає подив і той факт, що Кабмін на своєму засіданні незважився прийняти Постанову про підвищення ціни на газ для населення, а переклав цю «приємну місію» на НКРЕ. Можливо вирішальним фактором стало те, що восени в країні стартують місцеві вибори і керівник Кабміну не хоче втрачати і без того низький рейтинг своєї політичної сили?Зокрема, міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин зазначив, що на засіданні Кабміну з питання цін на газ для населення розглядався проект постанови №81, який не був прийнятий, так як  НКРЕКП повинна самостійно приймати рішення щодо підвищення цін на газ.

“Жодне рішення не прийнято. Сьогодні постанова № 81 не була прийнята, тому що Кабмін зайняв позицію, що НКРЕ має самостійно приймати це рішення”, – сказав він.

На питання журналістів, коли таке рішення НКРЕКП може прийняти, Демчишин відповів: “Не знаю”.Можливо вирішальним фактором стало те, що восени в країні стартують місцеві вибори, і Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк не хоче втрачати і без того низький рейтинг своєї політичної сили? Можливо, саме тому терміново 30 грудня і був призначений тимчасово виконуючим обов’язки голови НКРЕ Д. Вовк? Можливо всі «пазли» головоломки з його призначенням стануть на свої місця, коли ми заглянемо на його сторінку в соціальній мережі Linkedin і побачимо, що з 2009 року (у 19-и річному віці) Дмитро працював помічником віце-президента з корпоративних фінансів компанії Інвестиційний капітал Україна (ICU)? Ця компанія належить голові НБУ Валерії Гонтаревій, в ній також раніше працював Володимир Демчишин. Зрозуміло, що з такими рекомендаціями ніхто не зверне уваги і на відсутність у керівника державного регулятора української енергетики профільної освіти.

« Постанова про прийняття «ганебних» тарифів на природний газ для населення є регуляторним актом, – повідомив депутат Сумської обласної ради Микола Полілуй, – і не зрозуміло, як нові тарифи почнуть діяти з 1 квітня, якщо, згідно чинного законодавства України, до 7 квітня приймаються від зацікавлених осіб пропозиції до цього акту. Потім протягом 5 робочих днів пропозиції аналізуються і по ним приймається відповідне рішення. Проект регуляторного акту повертається до Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, а Комітет може ще й не погодити акт. Хочу нагадати, що сумчани завжди були активними громадянами. Варто лише згадати, як ми боролися проти Щербаня, про сумських студентів, які виявилися каталізатором Помаранчевої революції, про активні дії жителів області на Майдані під час Революції Гідності! Ось і зараз, ми сумчани, повинні бути справжніми Патріотами і показати приклад всій Україні! Я закликаю депутатів місцевих рад Сумщини негайно провести сесії і прийняти звернення до НКРЕ, Кабміну з вимогою скасувати прийняту Постанову і забезпечити українцям прозоре і економічно обґрунтоване ціноутворення на енергоносії. Кожен з нас може внести свій вклад у скасування цих тарифів, відправивши свої заперечення листом за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail:inform@dkrp.gov.ua. Кінцевий термін подачі зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб – 07.04.2015р. Також повідомляю, що саме сумчани, активісти руху Патріоти України, 06 березня подали судовий позов до Окружного адміністративного суду міста Києва, щодо скасування «антинародних» тарифів на газ для населення. Не дозволимо, щоб 1 квітня 2015 року, стало « Днем чорного гумору» для всієї країни!»

6 thoughts on “Ми йдемо в Європу, чи як завжди в … ?

 1. до сих пір нікому не відомий 24 річний менеджеркондитерської корпорації «Roshen»
  ВЫ только вдумайтесь какойто зеленок подставной принимает решение , просто нет слов
  вот таких упырей МЫ выбрали , пазлы начинают складываться
  1 АТО на юго-востоке надо верхушке в Киеве
  2

 2. 2 уничтожение патриотически настроенных граждан Украины ( всех в расход Дебальцево .Иловайск и т д ) не кому будет выступать против власти ;
  3 не получилось отжать бизнес на юго-востоке всё сотрём с лица земли ;
  4 украинский народ пустить по ветру
  Что нас ждёт дальше наверное ………………………………………..

 3. я думаю, газ нужно вообще бесплатным делать. и свет. и воду.

  а то, понимаешь, требуют платить рыночную цену.

  и за молоко, хлеб, и мясо, думаю, тоже надо платить не больше 10%
  от текущей цены в магазинах. а лучше, конечно, чтобы бесплатно было.

 4. Создавайте условия для нормальной работы бизнеса Наталья Николаевна а не провоцируйте людей ваш псевдоним Гость говорит сам за себя о том что вы человек временный в поселке

Comments are closed.

error: Content is protected !!