Депутатам районної ради не вистачило голосів для прийняття рішення про скорочення ліжок в лікувально-профілактичних закладах району та ліквідацію ряду фельдшерських пунктів.

Зокрема, рішенням «Про скорочення ліжкового фонду та ліквідацію структурних підрозділів» пропонувалось скоротити 9 ліжок терапевтичного відділення Свеської селищної лікарні, 15 ліжок терапевтичного відділення Дружбівської міської лікарні та ліквідувати Привокзальний, Імшанський і Зоренський фельдшерські пункти Ямпільської ЦРЛ.

Розгляд цього питання спричинив тривалу дискусію серед депутатів, які пропонували зменшити кількість скорочуваних ліжок в лікувально-профілактичних закладах, відкласти, або зовсім не голосувати дане рішення. До речі, більшість учасників дискусії визнавали, що стаціонарні відділення в Свесі та Дружбі непотрібні, але їх можна ліквідовувати лише при повному забезпеченні сімейними лікарями в цих населених пунктах.

Депутати так і не змогли досягти консенсусу з даного питання, для прийняття рішення не вистачило голосів.  

5 thoughts on “Депутати райради не підтримали скорочення в медичній галузі

    1. Учитывая бардак и хамское отношение к пациентам отдельных врачей, эти больницы не нужны. Зачем содержать стационар в Свессе и Дружбе, если там никто не лечится?!!
      Они нужны главврачам этих больниц, врачам, персоналу, но не как не людям. Рядовым свесянам и дружбенцам абсолютно всё равно будут они работать или нет.

  1. Я бы вам по рукам надавал за такие голосования.Подняли руки!Когда будут сокращения в администрации а не школах???

  2. ДА И ПАННОЧКА МЕР СИДИТ !!!ЧТО ТО У МЕНЯ ТАКОЕ ЧУВСТВО ЧТО НА ВЫБОРАХ ЕЙ ВТОРОЙ СРОК НЕ СВЕТИТ!!!НАВЕРНО БУДЕТ СКУЧАТЬ ПО ВОДОЛЕЕВСКИМ ДЕНЕЖКАМ???КТО ЖЕ БУДЕТ СЛЕДИТЬ ЗА УБОРКОЙ ПОСЕЛКА ОТ МУСОРА???ЧТО ЖЕ МЫ БУДЕМ БЕЗ НЕЕ ДЕЛАТЬ((

Comments are closed.

error: Content is protected !!