Послуги пасажирського перевезення в Ямпільському районі в квітні зростуть на 30%.

Про це заявила т.в.о. голови Ямпільської райдержадміністрації Ірина Панченко, коментуючи інформацію одного з депутатів, який під час сесії районної ради заявив, що вартість автобусного квитка зросте в три рази.

– На території району відсутні приміські автобусні маршрути загального користування, бо всі автобусні рейси виходять за межі району. Договори з перевізниками укладені Сумською обласною державною адміністрацією, яка зараз планується підвищення тарифів на пасажирські перевезення на 30% з 0,36 гривень за 1 пасажиро-кілометр до 0,45 – 0,48 гривень. Вже підготовлено проект розпорядження голови облдержадміністрації, проводиться громадське обговорення і десь 6-10 квітня воно вступить в силу, – зазначила Ірина Панченко.

Раніше, в ході відео селекторної наради з керівниками районів, перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Олександр Марченко повідомив, що після затвердження нових тарифів перевізники будуть зобов’язані відновити всі скорочені рейси згідно паспорту маршрутів. В іншому випадку влада буде вдаватися до рішучих кроків, а недобросовісні перевізники не будуть допускатися до участі в наступних конкурсах.

4 thoughts on “Квитки на автобус в квітні подорожчають на 30%

  1. Навiщо говорити неправду. До примiських належать перевезення за маршрутами завдовжки до 50 км НЕЗАЛЕЖНО ВIД АДМIНIСТРАТИВНО-ТЕРИТОРIАЛЬНОГО ПОДIЛУ, крiм мiських маршрутiв. (Закон Украiни “Про автомобiльний транспорт” ст.35).
    Тобто, у нас “не немае”, а майже всi маршрути-примiськi, окрiм мiжмicьких: Суми-Дружба, Суми-Зноб-Новгородське, Суми-Свеса, Суми-Степне, Суми-Ямпiль, Шостка-Глухiв. Всi iншi на 100%-примi ськi, незалежно вiд того, що перетинають Шосткинський район.

Comments are closed.