Вдруге за останній місяць ГО “Майдан” звертається до Президента України з вимогою щодо звільнення Миколи Клочка з посади голови Сумской ОДА.

Звинувачують чиновника у порушенні принципів патріотизму,компетентності, чесності і порядності при призначеннях чиновників на керівні посади у Сумській області.

Як приклад називаються прізвища першого заступника губернатора Олександра Марченка – сина народного депутата Олексія Марченка, що «відзначився» за часів президентства Кучми, ще одного заступника – Олега Сухоноса, сина екс-прокурора Сумщини, який працював у «молодій команді» київського очильника Черновецького.

Також Миколу Клочка звинувачують у працевлаштуванні на керівні посади обдарованої, але без досвіду роботи в органах державної влади сімейної пари Дмитра (т.в.о. керівника ОКАП «Суми – облагроліс» та Марини ( заступник голови Сумської районної державної адміністрації) Нагорних і ще цілої низки бувших «регіоналів» головами РДА в Сумській області.

Визнає «Майдан» і власну помилку, адже свого часу саме вони підтримали призначення Клочка О.М. губернатором Сумщини. 

Звернення підписав в. о. координатора ГО  СОГО “Майдан” – В. П. Дубинко.

6 thoughts on “«Майдан» звинувачує губернатора Сумської області

  1. это конченный алкоголик и вор этот дубинко, мало леса вкрал?Сколько ему можно
    мутить? с Шульгой-вором было все хорошо, т.к.вместе все воровали, а этот не по двору?

  2. У мене питання до Майдану, а куди Ви дивились коли підтримували його призначення???? Це все показує, що революцію роблять патріоти, а її плодами користуються самі знаєте хто. Кадрові рішення мають не залежати від партійної належності, чи підлабузництва, а профісфйних якостей, та відповідальності перед громадкістю.

  3. А в чем проблема? ваших не пристроили?не часто ли вы ошибаетесь-сначала поддерживаете, потом неугоден?

  4. Для гоши! Может Дубинко и конченый алкоголик, но говорит правду!!!!

Comments are closed.