Сорок сьомий номер Ямпільської районної газети «Шлях комунізму» від 19 квітня 1988 року містить цікаву статтю «Трудилися завзято», яка розповідає про комуністичний суботник будівельної бригади, що в той час зводила п’ятиповерховий будинок по вулиці Заводській в Ямполі.

“Будівельний майданчик по вулиці Заводській в райцентрі суботнім ранком наповнився гуркотом машин, людськими голосами. Житловий будинок на 53 квартири, що споруджують будівельники з ПМК-72, того дня помітно наблизився до строку здачі його в експлуатацію. І хоча все було продумано до деталей, старший виконроб Віктор Васильович Харитоненко весь час знаходився на гарячих точках будови. Там чогось не вистачало, там виникало якесь питання – і все терміново вирішувалось, входило в ритм.

В день свята комуністичної праці на пусковому об’єкті трудилося 32 будівельника. Штукатури опоряджували кімнати, теслярі встановлювали віконні рами і двері, інші робітники утеплювали підлогу, прокладали траншею до теплотраси, зводили стіни центрального теплового пункту. Важко когось виділити в роботі, бо всі працювали завзято, по-ударному.

Пятиповерховий дім має стати до ладу раніше строку. І цей строк наблизили роботи, що були виконані під час комуністичного суботника.

Ф. ГРИГОРЧУК

У кадрового робітника Анатолія Івановича Боровика три будівельні професії: він арматурник, газорізальник, муляр. Під час суботника йому довелось працювати на утепленні підлоги, устилаючи її шаром шлаку. Трудився на повну силу, як і належить у цей день.

У червні поточного року (1988, – ред.) в цьому будинку ямпільчани справлятимуть новосілля.

Фото М. Фітищенка.”

2 thoughts on “Як будували п’ятиповерхівку на Заводській

  1. Я помню что мы переехали туда в 1989, помню пришли с мамой и там было очень холодно, сквозняк гулял по квартире и я испугался очень. Мне тогда было 5-ть лет. Классное детство там было…

Comments are closed.