Продовжуючи програму будівництва лісових доріг, у Свеському лісгоспі Сумського ОУЛМГ  почали будівництво мостів, – повідомляє Сумське обласне управління мисливського та лісового господарства.

Щойно збудований міст (на знімках) довжиною 26 метрів з’єднує село Марчихину Буду із віддаленою Рудинкою, витримує 90 тонн і по ньому вже сміливо їдуть лісовози. До цього ж тут був лише пішохідний місток в занедбаному від часу стані. А неподалік споруджується ще один міст, який за лічені дні вже теж буде зданий в експлуатацію.

 «Нам порахували, що один міст буде коштувати 600-800 тис грн, натомість ми прорахували свої можливості, свою техніку,  людські ресурси, зважили це і ризикнули будувати мости власними силами, отак будівництво одного мосту нам обійшлося в межах 50 тис. грн. Як бачите, економія суттєва», – прокоментував будівництво мосту директор Свеського лісгоспу Олег Закусило.

Та суттєвим в будівництві мостів виявилось не лише заощадження коштів, важливим чинником тут став і людський фактор, адже в цих віддалених селах проживають люди, і поява нового мосту, по якому можна швидко дістатися у сусіднє село, відчутно полегшила життя мешканців цього лісового краю.

1 thought on “Свеські лісники взялись за будівництво мостів

Comments are closed.