Ямпільчанам відтепер доведеться платити по 45-48 копійок за кожен пасажирокілометр, замість 36 копійок, як це було раніше.

Нові тарифи були встановлені розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації.

Як повідомили нашому виданню в адміністрації «Автостанції «Ямпіль», нові тарифи перевізникам дозволили вводити з 11 квітня, але подорожчання квитків відбувалось поступово, залежно від подання відповідних заяв. На сьогоднішній день, нові тарифи діють на всіх  приміських та міжміських маршрутах, окрім студентського рейсу «Ямпіль-Глухів».

По «Автостанції «Ямполі» вартість квитків збільшилась приблизно на 30%. Наприклад, квиток до Шостки подорожчав в середньому з 11 гривень до 14 гривень 50 копійок, до Свеси – з 5 гривень до 6 гривень 60 копійок, до Дружби з 6 гривень 25 копійок до 9 гривень 35 копійок.

А от обіцяного відновлення скасованих маршрутів ямпільчани поки що не помітили, хоча з’явилась усна інформація від перевізника про можливе відновлення маршруту «Дружба-Шостка», який курсуватиме двічі на тиждень. Зараз приватний підприємець отримує дозвіл на встановлення нових тарифів на цьому маршруті.