Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько здобула перемогу в 1 турі обласного конкурсу «Краща посадова особа місцевого самоврядування», який відбувся сьогодні в приміщенні Ямпільської загальноосвітньої школи №2. Наталія Миколаївна із значним відривом обійшла своїх колег, що посіли другі  (Чуйківського сільського голову Соврасова С.І та Паліївського сільського голову Проценка О.В) та третє місце (Орлівського сільського голову  Гончарова В.В.). В рамках конкурсу головам громад довелось демонструвати свої знання з української мови, виконувати творче завдання та презентувати себе перед конкурсною комісією. На жаль, позмагатись з колегами вирішили лише чотири голови місцевих рад району.

Значно більш активна боротьба за перемогу велась в категорії «Краща посадова особа сільських, селищних, міських рад», де перемогу здобула спеціаліст по роботі з молоддю Свеської селищної ради Галина Киреєва. Другі місця посіли  Клінцова Т.М. (секретар Орлівської сільської рада) та Ніщерет С.М. (секретар Марчихинобудської сільської ради). А секретарі Усоцької та Дорошівської сільських рад Гайворонська та Кубрак М.О.  були третіми.

В категорії «Краща посадова особа виконавчого апарату районної ради» всіх присутніх своєю презентацією підкорив радник голови районної ради Максим Ключко, він і здобув перемогу. Його колега по районній раді Мінтус Л.Л. посіла друге місце.

Переможці всіх трьох категорій представлятимуть наш район в обласному етапі конкурсу та отримають подарунки та грошові премії до Дня місцевого самоврядування. Як зазначила голова конкурсної комісії, заступник голови районної ради Ольга Губар, заохочення отримають всі учасники конкурсу.

Слідкував за об’єктивністю та неупередженістю роботи конкурсної комісії заступник голови обласної ради Валерій Толбатов. Він зокрема подякував всім учасникам проекту та зазначив, що вони продемонстрували вміння говорити, переконувати, а головне – вміння працювати.

error: Content is protected !!