Найгірше автобусним сполученням в Ямпільському районі забезпечені села Княжичи, Чуйківка та Антонівка. Районною державною адміністрацією проводиться робота щодо відновлення регулярних автобусних рейсів до цих населених пунктів.

Про це сьогодні під час колегії райдержадміністрації повідомила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Олена Замула.

– Найгірша ситуація в селі Княжичи, де майже рік відсутнє автобусне сполучення. З цього приводу ми неодноразово звертались до обласної державної адміністрації, яка вже двічі оголошувала конкурс на цей маршрут. Черговий такий конкурс має відбутися сьогодні, але ще не відомо чи є на нього претенденти.

Багато скарг надходить з села Чуйківка. Перевізник дав згоду відновити рейс Чуйківка-Шостка два рази на тиждень (в середу та п’ятницю), але поки що йому не погодили нові тарифи. За його словами, якщо рейс виявиться не збитковим, він збільшить кількість рейсів.

Складна ситуація і в Антонівці, куди автобус заходив два рази на місяць. Ми домовились, що перевізник невдовзі здійснюватиме і щотижневі рейси.

В компанії icar-group.ua ви можете орендувати якісний автомобіль для поїздок, як по нашій країні, так і за кородон.

Досить часто ми стикаємося з ситуацією, коли нас терміново необхідний автомобіль, але ми не можемо розраховувати на власний транспортний засіб (він може знаходитись на ремонті, чи використовуватись іншим членом сім’ї). Багато хто у таких ситуація бере таксі, але це не завжди зручно і не підходить людям, які звикли бути мобільними. Ми маємо для вас чудову пропозицію – ви можете скористатися послугою оренди автомобіля.

Для цього радимо вам звернутись до компанії icar-group.ua, де ви знайдете велику кількість автомобілів, які можна орендувати за доступною ціною. Це дуже зручно, як для поїздок по Україні, так і для виїзду за кордон. Ваша співпраця з цією компанією буде приємною і взаємовигідною. Ви переконаєтесь у цьому самі!

2 thoughts on “Автобусні маршрути (архів 2019 рік)

  1. Прокинулись пане чинуші. Скільки можно писати про дорогу Дружба-Ямпіль-Шостка.
    Вже не кажучи про дороги Ямпіль-Княжичі-Воздвижінське-Степне_Антонівка.
    Скоро і хлібта харчі перестануть возити. Хероши депутати, голови, прокурори и уся пихдобратія.

Comments are closed.