На в’їздах – виїздах у всіх районних центрах Сумської області будуть встановлені відеокамери, що дозволить відслідковувати потік приїжджих, а також розпізнавати їх особи та номерні знаки автомобілів. Тут же будуть створені сервери для накопичення та обробки інформації.

З такою ініціативою вийшло обласне Управління Служби Безпеки України. Її суть полягає в установці складної системи відеоспостереження.

Проекти, які впроваджуватимуться в області, відомі під назвами «Безпечне місто» та «Безпечна область». Реалізовувати їх будуть за сприяння органів державної влади та місцевого самоврядування. Ці проекти передбачають роботу системи відеоспостереження на різних об’єктах, у тому числі на провідних автошляхах регіону.

Подібні проекти вже реалізуються в деяких містах України. Так, у Харкові встановлюються 600 камер зовнішнього відеоспостереження, в Житомирі та Дніпропетровську вони вже працюють.

3 thoughts on “На околицях Ямполя встановлять систему відеоспостереження?

  1. А если я против что бы меня снимали эти камеры, как они спросят у меня разрешение согласен ли я с ем что они с помощью их сделают фиксацию и обработку данных с моим изображением??

  2. интересно долго они простоят?) их же могут и впервый же день забрать домой) ну или они просто по бумагам там стоять будут

Comments are closed.