Прокуратурою Ямпільського району 24.03.2015 року розпочато кримінальне провадження за фактом забруднення атмосферного повітря на території смт. Ямпіль, Сумської області.

Встановлено, що на території виробничого об’єкта по вул. 50 років Жовтня, 11, в смт. Ямпіль на земельній ділянці, яка перебуває в оренді на підставі укладеного у 2006 році договору оренди землі зі змінами, внесеними у 2007 році між Ямпільською селищною радою та фізичною особою-підприємцем, який зареєстрований в м. Шостка, здійснюється діяльність з виробництва деревинного вугілля з порушенням порядку, визначеного Законами України “Про охорону навколишнього природного середовища” та “Про охорону атмосферного повітря”, а саме без наявності відповідних дозволів на викиди в атмосферу забруднюючих речовин.

На даний час слідчим відділенням Ямпільського РВ УМВС в Сумській області за вказаним фактом проводиться досудове розслідування.

У зв’язку з наведеним, з метою повного, всебічного та неупередженого розслідування даного кримінального провадження, просимо територіальну громаду не залишатися байдужими та повідомляти про відомі Вам будь які факти з даного приводу, в тому числі, про причетність інших осіб до вчинення вище вказаного злочину до прокуратури Ямпільського району або до Ямпільського районного відділу УМВС України в області.

Прокурор прокуратури Ямпільського району

юрист 3 класу Гребенік А.В.