Прокуратурою Ямпільського району 24.03.2015 року розпочато кримінальне провадження за фактом забруднення атмосферного повітря на території смт. Ямпіль, Сумської області.

Про це повідомив прокурор прокуратури Ямпільського району юрист 3 класу  А.В. Гребенік.

Встановлено, що на території виробничого об’єкта по вул. 50 років Жовтня, 11, в смт. Ямпіль на земельній ділянці, яка перебуває в оренді на підставі укладеного у 2006 році договору оренди землі зі змінами, внесеними у 2007 році між Ямпільською селищною радою та фізичною особою-підприємцем, який зареєстрований в м. Шостка, здійснюється діяльність з виробництва деревинного вугілля з порушенням порядку, визначеного Законами України “Про охорону навколишнього природного середовища” та “Про охорону атмосферного повітря”, а саме без наявності відповідних дозволів на викиди в атмосферу забруднюючих речовин.

На даний час слідчим відділенням Ямпільського РВ УМВС в Сумській області за вказаним фактом проводиться досудове розслідування.

У зв’язку з наведеним, з метою повного, всебічного та неупередженого розслідування даного кримінального провадження, просимо територіальну громаду не залишатися байдужими та повідомляти про відомі Вам будь які факти з даного приводу, в тому числі, про причетність інших осіб до вчинення вище вказаного злочину до прокуратури Ямпільського району або до Ямпільського районного відділу УМВС України в області.