Сьогодні, в Міжнародний День медичної сестри, в центральній районній лікарні відбулась церемонія нагородження конкурсу «Умілі руки», який проходив серед медичних сестер району.

Як повідомила головна медична сестра ЦРЛ Оксана Рибакова, в конкурсі прийняли участь тридцять чотири медичні сестри, які представили на розсуд журі понад п’ятдесят робіт. Рішенням журі були визначені переможці конкурсу: в номінації вишивка хрестиком  перемогуздобула медична сестра дитячого відділення Гроза В.В., в номінації вишивка бісером – фельдшер ФАП с. Грем’ячка Скорозвон О.О., в номінації декоративна композиція – медична сестра гінекологічного відділення Отрошок С.В., в номінації бісероплетіння – старша медична сестра поліклінічного відділення Донік А.Л., в номінації в’язання гачком – фельдшер-лаборант КДЛ Дарико Н.С., в номінації в’язання спицями медична сестра поліклінічного відділення Примак Н.П., в номінації інші техніки виконання – медична сестра дитячого відділення Давиденко Ю.С., в номінацій приз глядацьких симпатій – фельдшер-лаборант КДЛ Дарико Н.С.

При цьому, роботи  Грози В.В., Дарико Н.С., Донік А.Л., Клишко Н.В. були визначені кращими з кращих, а «візитівкою виставки» стала робота кухаря Свеської СЛ Тимошенко І.О.

Нагадаємо, з творчим доробком медичних сестер району можна було ознайомитися в актовому залі районної лікарні, де з 7 по 12 травня тривали виставка.