Поки депутати Сумської міської ради роблять вигляд, що збираються виказати своє невдоволення антинародними тарифами, сумчани вже підготували своє звернення до перших осіб держави з вимогами припинити безчинство. Свої підписи під зверненням поставили близько 500 громадян.

«Наш судовий процес проти НКРЕ КП знайшов широку підтримку у населення, бо, отримавши платіжки за квітень, люди просто не знають, як жити далі. При цьому кожен розуміє, що восени, коли почнеться опалювальний сезон, платити взагалі буде нереально. Ми вимагаємо відмінити прийняті тарифи, а також серед іншого, прийняти вольове рішення щодо запровадження до 1 січня 2016 р. мораторію на підвищення тарифів, і зафіксувати їх на тому рівні, на якому вони були до квітня цього року», – говорять активісти сумського руху «Патріоти України», які передали звернення в Адміністрацію Президента України. Наразі сумчани чекають на відповідь та конкретні дії керівників держави.

До речі, 13 травня на черговій сесії депутати Сумської міської ради провалили голосування щодо звернення до Президента, Кабміну і ВР з проханням переглянути вартість газу. Для цього не вистачило голосів «за» звернення проголосувало лише 38 депутатів, тоді як потрібно було мінімум 39. До цього питання збиралися повернутися, та до кінця сесії про нього банально «забули».