Як повідомляє офіційний сайт райдержадміністрації, 14 травня відбулась робоча зустріч з орендарем ставку (смт Ямпіль)   та уповноваженими особами від рибалок.

«Обговоривши дане питання, тимчасово виконуючий обов’язки голови Ямпільської районної державної адміністрації Панченко І.А. наголосила на чіткому виконанні водокористувачем, який узяв водний об’єкт у користування на умовах оренди, Водного Кодексу України, та звернула увагу на те,що орендар зобов’язаний довести до відома населення умови водокористування, а також про заборону загального водокористування. Якщо водокористувачем або відповідною радою не встановлено таких умов, загальне водокористування визнається дозволеним без обмежень. Водокористувач зобов’язався розробити режим експлуатації водного об’єкту та правила водокористування протягом місяця», – інформує сайт райдержадміністрації.

1 thought on “Районна влада вимагає від орендарів ставків відвести місця для риболовлі

  1. Давно пора! Царики всю Имшану мордой в гавно сунули. Творят что хотят на ставку, а людям с удочкой негде посидеть. Царику некогда браконьеров с электроудочками ловить на других озерах. На базаре стоять с карасями дохлыми надо…

Comments are closed.