На даний час статус учасника бойових дій встановлено 22 особам, що мешкають на території Ямпільського району, статус сім’ї загиблого військовослужбовця отримала одна особа.

Про це повідомляє Управління соціального захисту населення Ямпільської райдержадміністрації.

Вказана категорія має право на пільги та компенсації встановлені Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та іншими законодавчими актами.

За рахунок коштів місцевих бюджетів передбачалась допомога учасникам проведення антитерористичної операції на сході України. В 2014 році надано Білицькою с/радою 1 чол. на суму 5,0 тис. гривень, Марчихинобудською с/радою – 1 чол. на суму 5,0 тис. гривень, Воздвиженською с/радою – 4 чол. на суму 20,0 тис. гривень, Орлівською с/радою – 2 чол. на суму 5,0 тис. гривень, Княжицькою с/радою – 2 чол. на суму 10,0 тис. гривень. У 2015 році передбачили – Свеська селищна рада – 15,0 тис. гривень на 9 чол., Ямпільська селищна рада – 1,0 тис. гривень на 2 чол., Степненська сільська рада – 10,0 тис. гривень на 2 чол.

3 thoughts on “На Ямпільщині допомагають військовослужбовцям

  1. Позор Ямпольской с\р!!!!! Цыбулька себе наверное больше в карман положила, чем дала участникам АТО.

  2. Да уж , очередной раз правители Ямполя обложались . Но не нада забывать и всех наших депутатов , без их согласия такие вещи не делаются , а значит и у них рыльце в *пушку * . Скорее бы уже выборы , гнать всех с – – – ной метлой !

Comments are closed.