Дружбівський «Факел» здолав команду «Баничі» з Глухівського району і продовжив боротьбу за Кубок Губернатора Сумської області.

Команда з Дружби поступилась суперникам у домашній зустрічі з рахунком 1:2, але змогла взяти реванш на чужому полі.

Вирішальний матч відбувся 17 травня в с. Баничі. Першими рахунок відкрили дружківські футболісти (гол на рахунку В. Півненка), але суперники зрівняли рахунок ще до кінця першого тайму. У другій 45-ти хвилинці дружбівцям вдалось відзначитись ще раз (гол забив Р. Кролевецький), цей гол перевів гру у овер-тайм, а пізніше і у серію пенальті.

В серії пенальті влучнішою виявилась наша команда, воротар В. Московко відбив два одинадцятиметрові удари суперника.

Цей успіх дозволив дружбівській команді продовжити боротьбу за Кубок Губернатора. Тепер «Факел» зіграє з глухівським «Велетнем» у фіналі «Північної зони».