Рівно рік тому ямпільчани проголосували на президентських виборах за Петра Порошенка.

Чинний президент України Петро Порошенко виявився лідером симпатій ямпільських виборців 25 травня 2014 року і отримав близько 50% голосів на дільницях Ямпілського району.  

Голосування в Ямполі тоді пройшло спокійно, грубих порушень виборчого законодавства зафіксовано не було. За дотриманням законності па виборчих дільницях слідкували навіть міжнародні спостерігачі від ОБСЄ.

Нагадаємо, Петро Порошенко йшов на ці вибори з програмою «Жити по-новому» та обіцяв виборцям повернути Крим, заспокоїти Донбас (заявляв, що ці вибори принесуть Україні мир, зупинять безлад, хаос, свавілля і терор бандитів на Сході. При цьому він підтримував продовження Антитерористичної операції, в межах якої пропонував закрити кордон з Росією, щоб уникнути поставок зброї), домовитися з Росією (змінити газові відносини з РФ на «нормальні ринкові»), обрати нову Раду, підвищити зарплати конткратникам, продати власний бізнес, відкрити «вікно в Європу» (підписати економічної частини Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом), провести децентралізацію влади,реформу правоохоронної системи, відновити економіку.

4 thoughts on “Рік президентства Порошенка

  1. вообще ни хера не сделал за год-куча трупов-остальные-почти бомжи-аплодисменты Пете!!!!!!

Comments are closed.