Реформи необхідні країні, але влада повинна дослухатись до думки людей і враховувати їх інтереси.  

Таку думку висловив депутат районної ради Віктор Хохлов під час обговорення проекту об’єднання територіальних громад в райдержадміністрації.

– Не одна розумна людина не може сказати, що країні непотрібні реформи, але не треба дозволяти розвалювати територію. Уряд поки що не зробив жодного розумного кроку і їм не можна дозволити йти далі.

Я не кажу щоб ми підняли якийсь бунт, а на підставі Конституції України (де написано, що джерелом влади є народ) створили групу, описали свої зауваження і направили їх органам влади всіх рівнів. До цього процесу слід підключити сусідні райони, щоб влада бачила, що є інша думка, що ця думка слушна і до неї слід прислухатись.

Фото з архіву

6 thoughts on “Віктор Хохлов: Треба організувати спротив таким реформам

 1. Хохлов, чия б мычала, твоя б молчала. Мало наворовал? А если бунт – так ты в первых рядах? Просрал район вместе сотоварищи, а теперь гвалтуешь?

 2. “Реформи необхідні країні, але влада повинна дослухатись до думки людей і враховувати їх інтереси. ”
  А с чего ты так решил, уважаемый автор этих слов??
  Я к примеру и моё окружение(то есть мы, нас много, мы и есть представителями народа, а не ты один). Мы считаем что реформы нужны, в частности нужно создание трёх громад на территории бывшего Ямпольского района и точка!

 3. Поддерживаю Хохлова,нужно прислушаться к людям,что люди хотят,сказано же -добровольное обьединение громад,а не силовым методом. Уважуха.

 4. Ямпольчанин тебе вместе с Хохловым надо на пенсию и побольше читать и интерисоваться как проходили реформы в других странах. А вы товарищ хохлов идите на пенсию нянчте внуков топчите ямполь дайте молодым дорогу. Увы товарищ хохлов ваша песня спета.

  1. …рисоваться,говоришь? Может хватит рисоваться,а нужно прислушаться к грамотным людям?

 5. Швидше пройдуть реформи-швидше звільниться територія. Від вас. Чи то на жаль, чи то на радість…

Comments are closed.