Ямпільський районний суд Сумської області визнав винним мешканця смт. Свеса у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України (порушення територіальної цілісності та недоторканості України). Сепаратисту призначено покарання у вигляді року позбавлення волі.

Про це повідомляє Прес-центр СБ України. 

Наприкінці жовтня минулого року Служба безпеки України затримала раніше судимого за крадіжки та розбій громадянина, який протиправно розповсюджував в своєму селищі листівки із закликами до відокремлення від України Харківської, Сумської та інших східних областей.

Зловмисник зізнався, що до скоєння злочину його підштовхнула прихильність до комуністичної ідеології, зокрема заяви окремих лідерів компартії щодо необхідності відновлення СРСР.

СБ України продовжує вживати заходів з недопущення втягування прихильників «лівої» політичної ідеології до участі в діяльності на користь іноземних спецслужб проти основ державної безпеки.

3 thoughts on “Комуніста-рецидивіста зі Свеси засуджено за пропаганду сепаратизму

  1. Коммунист-рецидивист (имя не названо) пытался привести войну на нашу землю.
    В контексте войны с Россией, его деяниям следует квалифицировать статьей “коллаборационизм”.

  2. “Героев” надо знать в лицо! Почему не называется фамилия?!

    1. Татьяна Степановна!Вы вроде взрослый,умный человек,а туда же.Удивляюсь с Вас.Ну какие сепаратисты в Свессе?Тем более что Вы,коренной житель,активист никогда не слышали ни о каких призывах.Просто некоторым службам так и остались необходимы “галочки”,Вы понимаете?И личность нашлась подходящая-одной судимостью больше,одной меньше…

Comments are closed.