В Свесі селищна влада вже два тижні не може вивезти сміття, яке зібрали юні мешканці селища.

Про це нашому виданню повідомили вихователі пришкільного відпочинкового табору “Світлячок”: Сагайдачна Т.І., Заболотня К.В., Речицька О.А., Ступак Л.М., Гриценко С.М.

За словами вчителів Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1,  під час відпочинку дітей на пришкільному відпочинковому  таборі «Світлячок» була проведена акція «Чисте довкілля». Діти з учителями прибрали сміття на стадіоні. Хлопці і дівчата, менші і старші, працювали з великим ентузіазмом, і поскладали все сміття в мішки(а їх вийшло аж 30). Всі залишилися задоволені результатами праці. Вчителі звернулися до голови селищної ради з проханням вивезти сміття.  Наступного дня дітей очікувало велике розчарування: мішки зі сміттям лежали на місці. Ось уже майже два тижні лежить сміття, яке зібрали діти , а місцева влада не може вирішити питання , про вивезення його з території стадіону, хоча неодноразово до керівників селищної ради зверталися директор школи та вчителі з проханням прибрати сміття.

Окрім того, свеські вчителі обурені тим, що коли вони нагадали голові селищної ради про обіцянку прибрати сміття – їм запропонували придбати бульдозер та зробити це самим.

9 thoughts on “Свесяни скаржаться на бездіяльність селищної влади (лист в редакцію)

  1. Гнать их в три шеи нужно, пинком под зад. Вообще не хотят заниматься вопросами Свессы, особенно злорадствуют по поводу папередникив. За 10 лет 200 лампочек вкрутить. Ни хрена-себе работа. Еще. Сан Саныч, выбросьте ту палку с которой вы ходите по поселку и стукаете по ноге своей, ведь люди, не знакомые с Вами, подумают что Вы психически-нездоровый человек.

    1. А-ля Буба Касторский – известный куплетист , только со Свессы. Только собачку еще маленькую надо бы приобрести…

  2. Люди и так знают, что он не совсем адекватный человек, а без палки ему наверное ходить по Свессе страшно:-)

  3. Да вот почему-то на второй срок каким-то образом он прошел. Да ещё на заметку Всем!!! Последнее время на общественных мероприятиях с Сан Санычем начал участвовать гражданин Товстуха (Директор Агролеса) существуют подозрения готовит себе замену-но наверное не лучшую!!! Так дорогие граждане пора задуматься о своём выборе на предстоящих выборах!!! Чтоб потом не плакаться друг-другу в жилетку!!!!

    1. нет , скорее всего это люди нашего уважаемого народного депутата готовят какой-то новый антинародный проект.

Comments are closed.