Громадянина України виявлено під час прикордонного контролю вантажного поїзда «Брянськ – Конотоп» в пункті контролю «Хутір-Михайлівський-вантажний». Про це повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

Вантажний поїзд перетинав кордон сьогодні вранці на в’їзд до України з м. Брянська. В документах, які отримали прикордонники зазначалося, що напіввагони поїзду були порожніми.
Під час зупинки поїзда, прикордонники помітили як з одного з напіввагону зійшов невідомий чоловік. В ході з’ясування законності знаходження останнього у напіввагоні вантажного поїзда правоохоронці встановили, що чоловік являється громадянином України, який у такий спосіб вирішив повернутися з Росії.

В ході спілкування громадянин надав пояснення, що з минулого року він перебував в м. Москва на заробітках. Під час повернення на початку червня до України в пункті пропуску «Суземка» (Росія) російськими прикордонниками він був притягнений до адмінвідповідальності за спробу перетину кордону по недійсному паспортному документу, в якому була відсутня друга вікова фотокартка. Далі для отримання посвідки на повернення в Україну чоловік звернувся до консульства України в м. Москва, де йому повідомили, що посвідку можна буде отримати лише через два місяці. Чоловік вирішив потрапити до України без отримання посвідки на повернення та без проходження прикордонного контролю.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України на 25-річного порушника складені відповідні адміністративні матеріали.