Державне підприємство «Свеське лісове господарство» запустило лінію по випуску паливних пелет.

Інвестувавши у виробництво до 5 мільйонів гривень, за три роки у лісгоспі вже розраховують повернути вкладені кошти та отримувати додаткові прибутки. Тим паче, що попит на альтернативні види палива в Україні постійно зростає.

Потужність нової лінії до 1,2 тонн готової продукції за годину, що за оптимальних умов дасть змогу виготовляти 1800 тонн паливних гранул в рік. Але найголовніше те, що виробництво працює на відходах від деревообробки, яких на території ДП «Свеське лісове господарство» щороку накопичується до 9 тисяч кубічних метрів. Тепер тирса, яка раніше не користувалася попитом і використовувалась виключно для власних технологічних потреб, буде приносити додаткові кошти свеським лісівникам.

Нове виробництво урочисто відкрили 23 червня. Привітати колектив лісгоспу зі знаковою подією завітали начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець, т.в.о. голови районної державної адміністрації Ірина Панченко, заступник голови районної ради Ольга Губар та селищний голова Свеси Олександр Козюля.

– Відкриття виробництва паливних пелет – це нові робочі місця та додаткові кошти, які отримає підприємство і громада, – про це заявив начальник управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець. – Це говорить про те, що ми займаємося переробкою деревини і реалізуємо програму по відтворюваній енергетиці. Ринок цієї продукції вивчений і необмежений. Тому, ми можемо говорити, що це виробництво працюватиме і приноситиме користь.

2 thoughts on “В Свесі запустили лінію з виробництва паливних пелет

  1. поедь посмотри как от переезда до поворота на Клын дорогу отремонтировали:-D

Comments are closed.