Представники Ямпільського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального  страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань вибороли дві золоті, одну срібну та одну бронзову медаль на регіональних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

Про це повідомив в.о. начальника відділення ВД ФССНВ у Ямпільському районі Олександр Штанюк.

Змагання відбулися 24 червня у легкоатлетичному манежі Української академії банківської справи (м. Суми). У програму увійшли: настільний теніс, бомбаскет, армспорт, дартс, гирьовий спорт та шахи.

В спартакіаді  прийняли участь 87 учасників  з усіх районів області та м. Суми, які представляли  7 відділень виконавчої дирекції Фонду. Змагання виявились переможними для учасників від Ямпільського відділення Бойко М.М. та Іванченко П.С., які завоювали золоті медалі у змаганнях з армрестлінгу та настільного тенісу. Срібну медаль у армрестлінгу виборов Юдченко С.В., а у гирьовому спорті Бойко М.М. отримав також і бронзу.

Переможці візьмуть участь у Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу», яка відбудеться у м. Ужгород 9 – 12 вересня 2015 року, де вони будуть представляти Сумську область.