Скандальні версії причини вибуху в офісі сумської «Батьківщини» та затримання співробітника Генеральної прокуратури України в Конотопі – до вашої уваги огляд головних новин області за вихідні 4-5 липня 2015 року.

[magz_title style=”red”]Вибух в офісі «Батьківщини»[/magz_title]

В Сумах продовжують шукати винних у скоєнні вибуху, що стався в ніч на 4 липня в приміщенні обласного осередку партії «ВО «Батьківщина», що знаходиться по вул. Газети Правди, 9.

На вихідних представники цієї партії прийнялись активно політизувати цю резонансну подію. І якщо лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко лише заявила, що вибух партійного офісу має політичне підґрунтя.
“Слідчі органи, які були на місці цього злочину, знайшли залишки вибухового пристрою. Тож немає сумнівів, що вибух був терористичним актом, влаштованим свідомо”, – сказала пані Тимошенко.

То перший заступник мера Сум Володимир Войтенко відверто звинуватив у теракті сумського губернатора Миколу Клочка.

За його словами, на 97 відсотків це війна голови ОДА Миколи Клочка з “Батьківщиною”.

Нібито, як тільки він прийшов, почалися всілякі утиски, цькування партії. Далі Войтенко фактично звинуватив губернатора при цьому в зв’язках з криміналітетом:

“Коли голова ОДА зустрічається з керівниками певних угруповань, навіть не ховаючись, суддя Дашутін постійно сидить з ними на якимись чаюваннях і всі це бачать в місті. Ніхто не соромиться, вирішили, що захопили місто …”.

Прибулий на місце події губернатор Микола Клочко обурився звинуваченнями Войтенко, заявивши що він відкритий для всіх, ні від кого не ховається, а спілкуються вони з одними і тими ж людьми.

[magz_title style=”red”]Затримання прокурора[/magz_title]

5 липня в Конотопі правоохоронці затримали співробітника генеральної прокуратури при отриманні ним хабаря.

За інформацією джерел, співробітник генеральної прокуратур України був спійманий службою внутрішньої безпеки ГПУ при отриманні хабаря в розмірі 200 тисяч доларів.