1 липня розпочалась перша зміна в позаміському оздоровчому таборі ім. Кості Яніна в Свесі. Вісімнадцять днів в таборі відпочиватимуть сто одинадцять юних мешканців району.

Про це повідомила т.в.о. голови районної державної адміністрації Ірина Панченко.

– В таборі відпочиває сто одинадцять дітей. Сорок дві путівки були повністю оплачені за рахунок районного та обласного бюджету. Можливість безкоштовно оздоровитись отримали діти-сироти, діти з багатодітних родин, діти учасників АТО та обдарована юнь району (переможці творчих та спортивних змагань і конкурсів). Путівки іншим категоріям громадян були здешевлені за рахунок коштів районного бюджету (500 гривень на кожну дитину) та за рахунок профспілкових організацій. Максимально здешевили путівки своїм працівникам профспілки Свеського насосного заводу, Свеського лісового господарства та Ямпільського агролісгоспу.

В цьому році оздоровлення дітей в таборі опинилось під загрозою зриву. Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, який у минулому році компенсував працюючим батькам 903 гривні з вартості путівки, не отримав фінансування з державного бюджету на оздоровлення дітей. Тож, керівництву табору довелось максимально зменшувати собівартості путівки. В таборі вирішили економити на всьому, окрім харчування дітей. В результаті вартість путівки зменшилась з 2600 до 1900 гривень, що на 100 гривень менше ніж у минулому році.

2 thoughts on “В оздоровчому таборі ім. Кості Яніна відпочиває 111 дітей

  1. Да, да уже и не один год подряд. Два три дня лагеря и начилось

Comments are closed.