Під оподаткування підпадають легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

Про це Ямпіль.INFO повідомили в Шосткинській ОДПІ

На території, що обслуговує Шосткинська ОДПІ, зареєстровано 3 юридичні особи, у власності яких знаходяться оподатковувані автомобілі. З них Ними вже сплачено до бюджету близько 19 тис грн. транспортного податку. А ось фізичним особам здійснюють нарахування податку органи фіскальної служби. За його результатами до 1 липня звітного року громадянам вручалися податкові повідомлення-рішення. Протягом 60 днів від дня вручення такого повідомлення їм необхідно сплатити податок. Очікується, що від фізичних осіб-власників автомобілів, що підлягають оподаткуванню, місцева казна отримає понад 200 тис. грн. На сьогодні таких власників налічується по Шостці 6 осіб, по Ямполю – 3 і Середино-Буді  – 2.

3 thoughts on “Транспортний податок заплатять лише троє ямпільчан

  1. По Шостцi – 6 оciб, по Ямполю- 3 особи. Населення Шостки- близько 80 тисяч осiб, населення Ямполя- близько 4 тисяч осiб. Або помилка в цифрах, або у когось шаленi надприбутки.

    1. У нас в ямполе очень много контрабаса и позволяют себе много чего

    2. при чем тут численность населения? налог платят с именно дорогих авто, а не все подряд владельцы

Comments are closed.