З ініціативи голови райдержадміністрації Ігоря Палагина до пунктів виробництва деревинного вугілля в смт Ямпіль, що належать приватним підприємцям Дідуху та Московко, прибули співробітники обласної податкової міліції. Інформація про перевірку обласними правоохоронцями трималась в абсолютній таємниці, тому підприємці не встигли приховати сліди злочинних дій. Навпаки, при прибутті на місце виробництва співробітники податкової міліції застали виробничий процес  у повному розпалі: працювали реторти, з димарів валив дим, а за цим всім слідкували декілька працівників та начальник дільниці. Окрім того, на місці виробництва з невідомих причин знаходилась відома в Ямполі особа, що ще два роки тому займала впливову посаду в райдержадміністрації.

Разом з обласними правоохоронцями до місця вчинення злочинних дій прибули прокурор району, начальник відділу внутрішніх справ, начальник податкової інспекції, пожежної охорони, головний санітарний лікар та інспектори по праці. Кожен з них здійснив перевірку діяльності підприємців в межах свої повноважень.

Представник обласної податкової інспекції повідомив, що попередні перевірки іншими органами не давали результатів, адже на підприємців накладався лише невеликий штраф, а продукція та засоби виробництва не вилучались – тож вони могли спокійно продовжувати свою діяльність. Завданням податкової міліції є перевірка законності трудових відносин на даному підприємстві, конфіскація предметів незаконної господарської діяльності: обладнання та продукції. Після чого всі матеріали про виявлені порушення будуть передані до суду.

А ініціатор перевірки, голова райдержадміністрації Палагин зазначив, що питання незаконного виробництва деревинного вугілля в Ямполі порушено на рівні області. Губернатор Юрій Чмирь особисто дав доручення якнайшвидше розібратись в ситуації, про це повідомлені всі обласні правоохоронні органи та управління Служби безпеки України. Тож, ми повинні раз і назавжди покінчити з цим, адже це питання здоров’я ямпільчан.

6 thoughts on “Дідухом та Московко зацікавились обласні правоохоронні органи

 1. Давно пора!!!Или наше кладбище будет расти “как грибы после дождя”!!!

  Спасибо,Вам,что наконец то заметили,что весь Ямполь задыхается!!

 2. ямполь спивеется,а там хоть работу дают!за счёт предпринематилей и живём,закрівайте и точно подохнем!!!

  1. Всё могут решить сами ямпольчани: собраться и розбить морды этим кочегарам и их руководителям. А у нас всё наоборот. Бывший зам главы РДА Титков сам там работает и травит ямпольчан.
   Видно ямпольчани всё всем прощают, или всем просто всё равно.

 3. Был на той неделе депутат Деркач у нас.так этот вопрос люди подняли.пообещал разобраться.этот может.похлеще всяких правоохоронных органов

 4. СЛЫШ СТАСИК,ТЫ БЫ ПОШЕЛ ДА ПОРАБОТАЛ ТАМ.ТОГДА БЫ Я НА ТЕБЯ ПОСМОТРЕЛ.ПО ДРУГОМУ БЫ ТЫ ПТИЧКА ЗАПЕЛА.А ЭТО ДАВНО ПОРА ПРЕКРАТИТЬ,ВЕДЬ РЕАЛЬНО НАС ТРАВЯТ.

  P.S. В ЕВРОПЕ,ЕСЛИ БЫ ВЛАСТЬ НЕ МОГЛА ЗАКРЫТЬ ТАКОЕ, НАРОД БЫ ВЕСЬ ВСТАЛ. А У НАС ВСЕ ТОЛЬКО И ЗНАЮТ ЧТО ЖАЛОВАТЬСЯ.

Comments are closed.

error: Content is protected !!