Про це Микола Клочко заявив під час сесії Сумської обласної ради

За його словами, на демонтаж пам’ятників, зображень та інших символів тоталітаризму передбачено 6 місяців з дня набуття чинності Законом «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки». Прийняти відповідні рішення та виконати всі необхідні дії мають місцеві ради.

За даними Українського інституту національної пам’яті на території Сумської області знаходиться лише пам’ятників Леніну понад 40, вулиць ім. Леніна до 170. А пам’ятників і топонімічних назв, пов’язаних з одіозними особистостями або подіями тоталітарного минулого, – близько тисячі, поінформував Микола Клочко.

«Жителі 41 населеного пункту Сумщини мають визначитися з новою назвою свого містечка, села, селища, – наголосив керівник області. – Запрошую всіх вас активно долучитися до реалізації зазначеного Закону, сприяти проведенню громадських слухань на місцях».

Нагадаємо, в Ямполі під перейменування підпадають 14 вулиць та 5 провулків.

5 thoughts on “Губернатор вимагає пришвидшити реалізацію «декомунізаційних» законів

  1. Поменяется. Особенно в голове. Жертвами коммунизма стали миллионы украинцев и это переименование покажет наше уважение к памяти наших земляков.

  2. Этот гость не только в нашей газете гадит своими высерами, но и шосткинскую всю загадил.Комментарии все под копирку.Молодец .Иди в кассу.

  3. правильно-правильно! Перестройка. Ускорение. Где-то я уже это слышал… Не?

    Жертвы комунизма сейчас разъесжают на внедорожниках, живут в трёхэтажных особняках.

  4. А Ямполь ваш скоро превратится в сплошную развалину. Хоть переименовывайте, хоть так оставляйте. Жертвы комунизма, блин…

Comments are closed.