1 липня в Шостка відкрито місцевий центр безоплатної вторинної правої допомоги, який надає правову допомогу мешканцям Ямпільського району.

Про це під час засідання колегії Ямпільської райдержадміністрації повідомив директор центру Микола Гудіма.

Центр спеціалізується на наданні безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадянам, що проживають в м. Шостка, Шосткинському, Ямпільському, Путивльському, Глухівському, Кролевецькому та Середино-Будському районах Сумської області.

Шосткинський місцевий центр безоплатної вторинної правої допомоги працює з такими категоріями громадян: малозабезпечені (особи, чий середній сукупний сімейний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів); учасники бойових дій (у тому числі членам сімей загиблих); діти – сироти; діти, позбавлених батьківського піклування; біженці та ін. Кваліфіковані фахівці місцевого центру забезпечуватимуть участь адвокатів для захисту та представництва інтересів громадян у судах, надаватимуть допомогу в складанні процесуальних документів.

– Навіть, якщо людина не є нашим клієнтом, з точки зору належності до категорії осіб, які мають право на безоплатну первинну допомогу, або її проблема виходить за межі такої допомоги, спеціалісти центру її проконсультують. Розкажуть, до кого необхідно звернутися за допомогою та направлять до організації, що зможе допомогти у даній ситуації. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 в місті Шостка. Наш офіс розміщено за адресою вулиця Горького, 4 (перший поверх старої будівлі податкової інспекції), телефон відділу попередньої роботи з клієнтами (05449) 7-30-94.