В районній державній адміністрації обговорили питання забезпечення функціонування Ямпільського районного військового комісаріату, який планують відкрити до 20 вересня.

Як повідомляє офіційний сайт Ямпільської РДА, 23 липня тимчасово виконуючий обов’язки голови Ямпільської районної державної адміністрації Панченко І.А. в рамках робочої зустрічі з керівником апарату Ямпільської райдержадміністрації Лящевською С.А., заступником голови районної ради Губар О.К., офіцером відділення укомплектування  Глухівсько-Ямпільського об’єднаного міського військового комісаріату Примаченко А.М. обговорила питання забезпечення функціонування Ямпільського районного військового комісаріату. В ході обговорення були надані протокольні доручення відповідальним виконавцям щодо вирішення питання виділення приміщення для Ямпільського районного військового комісаріату та можливості забезпечення меблями, комп’ютерною та оргтехнікою.

Окрім того, 24 липня в райдержадміністрації відбулась нарада з питання організації роботи щодо вилучення земельних ділянок, які знаходяться біля державного кордону для розбудови оборонних та фортифікаційних споруд за участю першого заступника начальника Сумського прикордонного загону Муржака В.Г. Були надані протокольні доручення виконавчим комітетам Марчихинобудської та Чуйківської сільських рад щодо проведення роз’яснювальної роботи з громадянами, з метою отримання їх згоди для вилучення та передачі Сумському прикордонному загону земельних ділянок.