В Ямполі стрімко збільшується кількість людей, що називають себе ошуканими клієнтами магазину побутової техніки «Каприз». Всі вони стали жертвами однієї «шахрайської схеми», яка практикується в цій торговій точці: покупцям пропонують оформити кредит на товар з каталогу, а потім залишають і без товару, і без сплачених грошей. Такі дії вже викликали зацікавленість правоохоронних органів.

Як повідомив нашому виданню начальник Ямпільського РВ УМВС України в Сумській області Костянтин Бобров, стосовно власників та співробітників магазину «Каприз» слідчими відкрито відразу два кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», ще по кільком зверненням ямпільчан ведеться перевірка.

– 19 квітня слідчим відділенням Ямпільського РВ було внесено до єдиного реєстру кримінальне провадження №4201520029000007 за частиною першою статті 190 Кримінального кодексу України. Слідчі встановили, що 10 березня одна з мешканок Ямпільського району придбала в магазині «Каприз» пральну машинку «Занусі», їй було оформлено кредит на загальну суму 4 655 гривень. Отримавши своє замовлення, потерпіла вирішила достроково погасити кредит і принесла всю вказану суму в магазин. Але працівники «Капризу» не  перерахували ці кошти на рахунок банку, а використали їх на свої потреби. В результаті зобов’язання перед банком юридично не були виконані і потерпілій доводиться виплачувати кредит.

– Ще одне кримінальне провадження №42015200290000011 за тією ж статтею Кримінального кодексу України було відкрите 21 липня. Ознаки шахрайських дій слідчі вбачають у діях працівників магазину «Каприз», які у квітні оформили потерпілій кредит на суму 6 313 гривень на купівлю ноутбука, але свою покупку жінка і досі не отримала. Замість ноутбуку їй запропонували нетбук, від якого вона відмовилась. Таким чином, жінка вимушена оплачувати кредит за не отриманий товар.

– За цими фактами ведеться досудове слідство. Зокрема, установлюється місце знаходження власниці магазину, яка прописана в місті Глухові та утримує аналогічний магазин. Окрім того, до райвідділу надходять скарги від мешканців Ямполя, які оформили кредити на товари та теж не отримали їх, – зазначив Костянтин Борисович.

Можемо припустити, що далеко не про всі такі випадки становиться відомо правоохоронцям. В цьому магазині розраховують саме на довірливість і юридичну неграмотність своїх клієнтів і, слід зазначити, досить часто їх розрахунок виявляється вірним. Постраждалим, що замовили товар з каталогу пропонують почекати кілька днів, потім тижнів, потім місяців, а коли останні вже починають підозрювати недобре, пропонують замість нього інший товар, що є в наявності. Чимало ямпільчан, боячись втратити свої кошти, вимушені погоджуватись на це. Так замість омріяної пральної машини, чи пилососу вони становляться власниками всякого непотребу з вітрин магазину. І все нібито чесно, все за згодою клієнта. Ось і залишається останнім лише розповідати своїм друзям та знайомим про свої поневіряння і закликати інших обходити «Каприз» стороною. 

На знімку: торгівельний центр по вулиці Боженка в смт Ямпіль, де серед інших підприємців частину торгової площі орендує магазин «Каприз».

9 thoughts on “Підприємниця з міста Глухова налагодила успішний «бізнес» на довірливих ямпільчанах

  1. Хозяйка магазина проживает в Шостке,пока есть наивные и доверчивые люди,этот магазин будет существовать и процветать.Ей надо же за какие то деньги ездить отдыхать и учить сына в Польше.Они с мамой хорошо работают

  2. Своим тяжело работается, а тут чужие – надо скушать! Люди носят платежи в банк и закрывают в банке, а тут в магазин! Странно! Я всё покупал и покупаю – нравится! А гарантию лучше их разве кто то несёт?

  3. На этот магазин целая куча жалоб относительно защиты прав потребителя. Покупать можно только то, что в наличии – иначе ни товара, ни денег не увидишь. Очень много недовольств со стороны жителей, просто не все пошли в милицию.

  4. Жалко только НЕКОТОРЫХ продавцов – они не виноваты.

  5. То так ищут,прекрасно знают где она находится,просто не хотят заниматься.интересно сколько же еще лохов попадутся в ее сети.она красиво умеет зубы заговаривать.Сколько же еще будет заявлений,а наша доблестная милиция и пальцем не хочет шевелить.

  6. Прочитав статью и комменты к ней, у меня родилось два вопроса. ПЕРВЫЙ: ПОЧЕМУ НАША МИЛИЦИЯ БЕЗДЕЙСТВУЕТ???? “Каприз” давно промышляет мошенничеством, года три точно, а то и намного больше. И обращения в милицию все это время поступают, и милиция захаживала в магазин частенько. И НИЧЕГО наша доблестная милиция так и не решила……
    ВТОРОЙ вопрос, и наверно самый главный: сколько разговоров было о магазине, сколько люди жаловались, сколько народу пострадало за всё это время, и в газете писали, и всякие истории о “Капризе” расказивали……ПОЧЕМУ НАРОД ДО СИХ ПОР ВЕДЕТСЯ?????? ПОЧЕМУ люди продолжают заказывать ноуты, хотя привезли товар этот еденицам, опустим тот факт, кто заказывается товар обычно совсем другой марки-модели, и других параметров, забирают то, что НАКОНЕЦ-ТО ПРИВЕЗЛИИиииии!!!!! ЛЮДИ ну почему вы такие доверчивые?? Сколько Вас должно пострадать, что бы правоохранительные органы в конце-то концов наказали мошенников??? Сколько Вас должно пострадать, что бы вы наконец поняли, что это за магазин, и кто его владелец???? ГДЕ СПРАВЕДЛИВОСТЬ?????

  7. Весь Ямполь у них покупал и все были довольны. А как то хотел зайти, стоит бывший продавец, и отговаривает, наговаривает. Противно!

  8. Ооооооооооооооо весь Ямполь и район ВОЮТ от покупок, а тут защитник обьявился…..Виктор, вы чей будете?

Comments are closed.