Кандидат в народні депутати в 205 виборчому округу (м. Чернігів) від партії “Укроп” Геннадій Корбан визнав, що роздавав продуктові набори виборцям і не виключив, що продовжить роздавати «гречку» на місцевих виборах.

Про це повідомляє Інсайдер.

Політик зазначив, що роздавав продуктові набори мешканцям Чернігова за своєю ініціативою через благодійні фонди для того, “щоб зламати закупівельну систему Березенка”, а також “скинути маски” з провладного кандидата.

При цьому Корбан продемонстрував два протоколи, в одному з яких перевага Березенка є суттєвою, а в другому – невелика різниця у голосах. На переконання Корбана, у першому випадку результати голосування доводять, що “йому не вдалося зламати систему”.

Також Корбан не відкидає, що продовжить практику роздачі продуктових наборів під час місцевих виборів восени.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія (ЦВК) опрацювала 96,38% протоколів дільничних виборчих комісій на виборах народного депутата України, які відбулися в неділю, 26 липня, на окрузі №205 у Чернігові. На першому місці з відривом у 21% – кандидат від Блоку Петра Порошенка “Солідарність” Сергій Березенко. За останніми даними, Сергій Березенко отримав 35,75% (16 914 голосів виборців) і залишається на першому місці. На другій позиції – кандидат від політичної партії “Укроп” з Дніпропетровська Геннадій Корбан – 14,84% (7 022 голоси “за”).