На минулому тижні ямпільським правоохоронцям вдалось розкрити дві крадіжки майна громадян.

Про це повідомила інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Ямпільського РВ УМВС В. Величко

13 липня до чергової частини Ямпільського РВ УМВС України в Сумській області надійшла заява однієї з мешканок с. Привокзальне про те, що невстановлені особи проникли до її нежилого будинку, де, зламавши прибій на вхідних дверях, проникли у будинок і викрали металеві батареї пічного опалення, чавунну ванну, титан та металеві частини пічного опалення, чим спричинили значні матеріальні збитки. Дана заява була зареєстрована у журналі Єдиного обліку Ямпільського РВ УМВС та порушено кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка чужого майна пов’язана з проникненням у житло або інше сховище).

У ході проведення оперативно-розшукових заходів у рамках розслідування даного кримінального провадження 20 липня оперативними працівниками Ямпільського РВ УМВС було встановлено, що дану крадіжку скоїли два безробітних мешканця Ямпільського району. Вони, за попередньою змовою між собою, у листопаді 2013 року, в темну пору доби, проникли до вищевказаного нежилого будинку і викрали металеві речі, демонтувавши пічне опалення. Викрадені речі зловмисники в якості металобрухту здали на пункт прийому лому чорних металів, виручені від викраденого майна кошти розподілили між собою та витратили.

 20 липня до чергової частини надійшла заява одного з мешканців нашого районного центру про те, що 10.07.2015 року у нього з будинку невстановлена особа викрала його мобільний телефон марки «САМСУНГ». Завдяки професійним та оперативним діям працівників карного розшуку Ямпільського РВ УМВС зловмисницю було встановлено.

Виявилось, що одна з мешканок Ямполя, яка ніде не працює та не має стабільного заробітку, під час перебування у свого знайомого – потерпілого, після спільного розпиття спиртних напоїв, побачивши мобільний телефон, який був залишений власником без нагляду, та скориставшись тим, що власник телефону після вживання спиртного втратив пильність, викрала його. Телефон  залишила собі для власного користування.

За даною заявою відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка чужого майна шляхом вільного доступу). За даними фактами триває слідство,зловмисники понесуть відповідальність згідно Закону.