У суботу, 8 серпня відкривається мисливський сезон, що дозволяє полювання на пернату дичину.

Про це повідомляє офіційний сайт Свеського лісгоспу.

До полювання допускатимуться лише ті мисливці, в яких наявні документи на право полювання, передбачені ст.14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання». Згідно з наказом, полювання розпочнеться з 18.00 год. 8 серпня 2015 р. і триватиме до 1 листопада 2015 року.

Полювання здійснюється на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, гала-газа, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів (крім, курочки водяної, кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка). Полювання можна проводити лише в суботу, неділю та середу, а для мисливців з собаками лягавих порід і спаніелями  (за винятком полювання на гусей ) додатковий день четвер.

Крім того, встановлено норми добування пернатої дичини: один мисливець за день полювання не може добути більше, ніж 5 качок, 6 лисок, 10 куликів, 10 голубів чи 15 перепілок, норців великих-2.

Працівники лісового та мисливського господарства закликають мисливців перед натисканням на гачок рушниці переконатися, що пострілом не буде знищено рідкісного, занесеного до Червоної книги України або забороненого для полювання птаха та радить мисливцям ретельно ознайомитись із Законом України «Про мисливське господарство та полювання». У  разі порушення правил полювання, винні особи нестимуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

1 thought on “На Ямпільщині відкривається мисливський сезон

  1. Нехай ще мисливці переконуються, що не в людину влучають, бо не завжди тверезі мисливці бувають.

Comments are closed.