Офіційні дошки оголошень в Ямполі не користуються популярністю, «рекламісти» намагаються заполонити своєю рекламою все селище. Від цього страждає його зовнішній вигляд.

Під дією променів сонця та крапель дощу паперові оголошення швидко втрачають свій зовнішній вигляд і спотворюють місця, куди їх повісили недобросовісні «рекламісти». А таких місць в Ямполі чимало. Папірцями завішані стіни, забори, дерева, стовпи ліній електропередач та інші об’єкти інфраструктури селища.  

Більшість оголошень втрачають свою актуальність вже за кілька тижнів, але висять вони на стовпах роками. Рекламодавачі, як правило, не прибирають свою рекламу (сподіваючись, що вона зникне самостійно), воліє не помічати проблему і місцева влада. Принаймні, в Ямполі немає людини яка б займалась цим питанням.

У приватному секторі люди часто самі прибирають непотрібні оголошення з дерев, стовпів та колодязів, що розташовані поруч з їх будинками. Але рекламісти не припиняють спроб повідомити їм про свій товар та послуги. Останнім часом вони все частіше йдуть на хитрощі і вішають об’яви «Бурение скважин» и «Газоблок» на великій висоті.

Найприкріше, що в Ямполі навіть не намагаються боротись з цією проблемою. Хоча, п’ять-десять нових привабливих дошок оголошень та публічний заклик керівника селища до його мешканців з проханням дотримуватись правил благоустрою – могли б призвести до великих позитивних зрушень в цьому питанні.   

Ми спеціально підготували цей репортаж напередодні старту чергової виборчої кампанії. Адже, вже за кілька тижнів на цих же стовпах і заборах з’являться плакати з політичною рекламою. Можливо, саме час взятись за цю проблему…

1 thought on “Ямпіль спотворює несанкціонована реклама

Comments are closed.