Уродженця Ямпільського району Олександра Перчакова можуть звільнити з посади директора КП «Електротранс» (м. Суми).

Термін контакту директора тролейбусного господарства обласного центру Олександра Перчакова спливає за 10 днів. Громадськість міста вимагає звільнити Перчакова через провалені тендери на придбання нових тролейбусів.

В місті Суми об’єктивно існує проблема з громадським транспортом, яка виникла через те, що власники маршрутних автобусів підняли плату за проїзд, а значно дешеві тролейбуси не задовольняють потреб пасажирів. Громадськість міста переконана, що в усьому винна корупція в міській владі та керівництві комунального підприємства.

Нагадаємо, Олександр Перчаков народився в смт Свеса Ямпільського району, тривалий час працював та займався підприємницькою діяльністю в Ямполі. Пізніше Перчаков переїхав до обласного центру, де його кар’єра пішла вгору.

http://tv.sumy.ua/

2 thoughts on “Олександру Перчакову загрожує звільнення

    1. Вот именно , нам нет никакого дела до судьбы этого * пана * , а мы ему со своими проблемами нафиг не нужны были ни тогда , а теперь и подавно ! Уверен в Ямполе есть более актуальные темы для освещения , а уж сколько * князьков * у кормушки достойных попасть в СМИ так просто не счесть ! Либо есть демократия , свобода слова и критика , либо нефиг нам и играть в свободных !

Comments are closed.