Запущене на Сумщині в червні цього року підприємство по виробництву паливних гранул (пелет), збудоване на базі Свеського лісгоспу, впевнено набирає обертів. Про це повідомили у прес-службі Сумського ОУЛМГ.

«Середня реалізаційна ціна з доставкою 1750 грн. за тонну готової продукції, це задовольняє споживачів, тому перебоїв з реалізацією немає», – коментує роботу нової лінії директор Свеського лісгоспу Олег Закусило.

Відтак, забезпечуючи потреби внутрішнього ринку області, свеські лісівники вже встигли випустити і реалізувати близько 100 тонн готової продукції. Сировиною ж для виготовлення пелет стали відходи дерево переробки. За рік їх накопичувалося в лісгоспі близько 19 тис. т, більша частина з яких просто утилізувалася. Це тягло за собою додаткові витрати, нині ж, ці відходи починають працювати на прибуток.

Нагадаємо, що до монтажу лінії свеські лісівники приступили у лютому цього року, інвестувавши у виробництво близько 4 млн.грн., а вже 23 червня виробництво паливних гранул (пелет) було введене в дію.

За оптимальних умов роботи, кошти, інвестовані у виробництво, лісгосп планує повернути вже за два роки.

Джерело: http://regionews.sumy.ua/

1 thought on “Виробництво паливних гранул в Свесі набирає обертів

  1. Кто знает, что за лохотронщики сегодня ездили по Ямполю и собирали пенсионеров, переписывали, кто из них имеет льготы?

Comments are closed.