Правоохоронці Ямпільського району затримали 45-ти річну жінку, яка підозрюється в підпалі батьківського будинку. Її не зупинило навіть те, що в домі знаходились рідні.

Ввечері до чергової частини Ямпільського відділу міліції надійшло повідомлення про те, що в с. Чуйківка загорівся будинок, який належить 74-х річному жителю цього села.

На місце пригоди одразу виїхала слідчо-оперативна група та МНС. Однак, коли вони прибули за вказаною адресою, полум’я вже встигло знищити дім та майно. А біля згарища стояв зі сльозами на очах 74-х річний Микола Іванович, господар колишнього будинку і весь час повторював: «За що, доню, ти мені зробила таке лихо?». Поруч стояв син, який намагався заспокоїти батька: «Тату, головне, що живі залишились».

Від Олексія, сина Миколи Івановича, правоохоронці дізнались , що вони з сестрою вирішили поїхати в гості до батька. «Юля сказала, щоб я замовив таксі, вона розрахується. Але грошей в неї не було, а розрахункова ціна поїздки коштувала 120 гривень. Ось Юля і попрохала розрахуватись з водієм таксі батька. Він їй відмовив». Це, за словами Олексія, і стало причиною конфлікту. Що сталось далі, розповів сам Микола Іванович.

«Вже не один раз моя донька вимагає в мене гроші, – каже засмучений чоловік, – як пенсію дають, так вона одразу тут. Все говорила, що я їй повинен віддавати гроші…». Але цього разу чоловік вирішив відмовити жінці, мовляв сама і плати. На таку відповідь Юля явно не очікувала. Тож, спочатку почала погрожувати своїм близьким.

Злякавшись, батько і брат Юлі зайшли в будинок та зачинили двері. Але така поведінка близьких ще більше розлютувала жінку, і схвативши дровину, повибивала всі вікна. «Ще кричала, що спале нас», – зазначив в кабінеті слідчого Микола Іванович. – Потім настала тиша. Подумали вгамувалась, але помилились».

Раптом почули запах диму – Юля влаштувала пожежу в сінях. Тож чоловікам залишався тільки один шлях для спасіння – через вікна. На щастя для Миколи Івановича та Олексія, сусіди визвали пожежників і, хоча будинок з усіма речами згорів, вони лишилися живими.

Правоохоронці затримали Юлю дома. Вони давно були знайомі з цією не працюючою жінкою. Адже 45-річна жителька м. Дружба була раніше засуджена за злочин, пов’язаний з незаконним обігом наркотиків, ще й оковиту полюбляє.

Сьогодні Юля знаходиться під адміністративним арештом. За фактом пожежі правоохоронці порушили кримінальну справу за ч. 2 ст. 194 КК України «Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу», санкція якої від 3 до 15 років ув’язнення. І якщо суд доведе її провину – саме таку ціну доведеться сплатити Юлі за свої дії, а це значно більше ніж 120 гривен таксисту…