Голова Ямпільської районної державної адміністрації Ігор ПАЛАГИН дав інтерв’ю Ямпіль.INFO.

– Ігор Миколайович, Ви керівник одного з чотирьох районів, що прийматимуть ралі «БАХА 1000», яка довжина траси по Ямпільському районі і де саме вона проходитиме?

– Так, Ямпільщина разом з Серединобудським, Шостинським та Новгородсіверським районами прийматимуть другий етап Кубку України з ралі 5-7 серпня цього року. Загальна довжина одного кола 211 кілометрів, з них 43 кілометри територією Ямпільського району. Тобто, п’ята частина змагань проходитиме саме нашим районом. Ралі прийматимуть чотири територіальні громади: Шатрищенська, Білицька, Дорошівська сільські ради та Дружбівська міська рада.

Ігор Палагин
Ігор Палагин

– Як район готується до ралі?

– Ми повинні показати високий рівень організації. В Ямпільській райдержадміністрації щоденно проводяться наради з цього приводу. Сьогодні, зокрема, вирішували питання про залучення до організації змагань прикордонників та залізничників.

Вони дбатимуть про безпеку на трасі. Великий обсяг робіт покладено на голів територіальних громад. Вони отримали доручення організувати та обладнати місця для глядачів.

– Де глядачі зможуть прослідкувати за учасниками перегонів?

– По Ямпільському району це: «Антонівська» дамба через річку Івотка, пагорб біля «Папірнянської дамби», де найбільший обзір траси, село Білиця в районі «Ключів», перехрестя з автодорогою Ямпіль-Середина-Буда та насип залізничної лінії в районі міста Дружба. В інших місцях глядачів не повинно бути, адже це досить небезпечно.

– Чи будуть художні колективи району брати участь в культурній частині заходу?

– Художні колективи району будуть широко представлені на заході. Окрім того, готуємо традиційний курінь нашого району. Його унікальністю стане справжній гончар. Також, від Ямпільщини будуть виставлені діжки виготовлені бондарем та картини.

– Що значитиме ралі для Ямпільщини?

– Ямпільщина дуже рідко приймає змагання такого високого рівня, тому мешканці району дуже вдячні губернатору області Юрію Павловичу ЧМИРЮ, адже саме з його ініціативи місцем проведення ралі обрано наш район. Наша ж мета – гідно презентувати район, щоб гості почували себе комфортно, щоб вони якнайбільше дізнались про наш Ямпільський край.

error: Content is protected !!